www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 05, 2022 3:22 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Pavkata 1977 

Присуство

Статистика

Pavkata 1977
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 8:05 am
Последно активенCOLON Сре Maј 20, 2015 4:27 pm
Вкупно мислењаCOLON 43
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 32 Мислења / 74.42% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Личен рекорд(16.08кг.) на Богров,пек,дъжд и много рънове...
[ 3 Мислења / 6.98% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ИнтересиCOLON Футбол,риболов,кино...
ЗанимањеCOLON Tърговия

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum