www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:21 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Pavkata 1977 

Присуство

Статистика

Pavkata 1977
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 8:05 am
Последно активенCOLON Сре Maј 20, 2015 4:27 pm
Вкупно мислењаCOLON 43
[0.02% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[32 Мислења /74.42% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON За карпове с Васко Хазарта във вятър и студ...
[3 Мислења /6.98% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 46
ИнтересиCOLON Футбол,риболов,кино...
ЗанимањеCOLON Tърговия

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum