www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 7:05 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - MaximJaki 

Присуство

Статистика

MaximJaki
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Jул 17, 2011 10:37 pm
Последно активенCOLON Пет Јан 13, 2017 7:25 pm
Вкупно мислењаCOLON 1136
[0.58% од сите мислења / 0.31 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 456 Мислења / 40.14% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КРАПСКА ЛИГА 2015
[ 89 Мислења / 7.83% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
YAHOOCOLON Испрати YIM порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 31
ИнтересиCOLON Крап, нуркање
ЗанимањеCOLON Златар
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

ZSRRK "VARDAR"


Кој си знае, си вади риба и преку манила.

Pozdrav do site fanovi, Ve sakam site ! :D

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum