www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Јан 25, 2020 3:18 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - sandro97-T 

Присуство

Статистика

sandro97-T
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Феб 14, 2013 1:56 pm
Последно активенCOLON Вто Jул 30, 2019 12:38 pm
Вкупно мислењаCOLON 25
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 8 Мислења / 32.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Езерата во ГРАДСКИ ПАРК-Скопје
[ 5 Мислења / 20.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum