www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - martinMK 

Присуство

Статистика

martinMK
Модератор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Aвг 02, 2011 7:02 pm
Последно активенCOLON Саб Maј 01, 2021 5:05 pm
Вкупно мислењаCOLON 3043
[1.54% од сите мислења /0.64 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[971 Мислења /31.91% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Параболици за крап
[155 Мислења /5.09% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

ЗСРРК Мак Дам
ico baits НапишиCOLON
Dodeka se fakate za glupi raboti okolu ribolovot, koj kolkav ribar e, koja e voda komercijala i jezovir, svatete deka kompletno toneme u ovoj sport

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum