www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 5:14 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - СЪНДИ 

Присуство

Статистика

СЪНДИ
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:32 am
Последно активенCOLON Сре Aпр 04, 2018 2:35 pm
Вкупно мислењаCOLON 193
[0.10% од сите мислења /0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[175 Мислења /90.67% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[5 Мислења /2.59% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 65
ЛокацијаCOLON гр.София

Потпис

Не е важно колко си живял.А как си живял!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum