www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 05, 2022 2:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - solar 

Присуство

Статистика

solar
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Феб 28, 2013 11:22 pm
Последно активенCOLON Пон Aпр 15, 2019 1:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 652
[0.33% од сите мислења / 0.19 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 406 Мислења / 62.27% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Лига 2014
[ 172 Мислења / 26.38% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

Shimano tribal realtree

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum