www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 18, 2019 8:38 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Dzeko 

Присуство

Статистика

Dzeko
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:50 pm
Последно активенCOLON Чет Maј 16, 2019 11:53 am
Вкупно мислењаCOLON 270
[0.14% од сите мислења / 0.08 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 49 Мислења / 18.15% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[ 44 Мислења / 16.30% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 46
ИнтересиCOLON Спортски риболов
тел.071 361-341.....Viber.
ЗанимањеCOLON Хортикултурно уредување на дворни површини
FB...http://www.facebook.com/gradinarskicentarpinars.skopje
ЛокацијаCOLON Staro-Skopje....Cair

Потпис

HORTIKULTURNO UREDUVANJE NA DVORNI POVRSINI
[ img ]
http://www.facebook.com/gradinarskicentarpinars.skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum