www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 5:09 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Dzeko 

Присуство

Статистика

Dzeko
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:50 pm
Последно активенCOLON Саб Феб 11, 2023 11:49 pm
Вкупно мислењаCOLON 270
[0.14% од сите мислења /0.05 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[49 Мислења /18.15% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[44 Мислења /16.30% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 51
ИнтересиCOLON Спортски риболов
тел.071 361-341.....Viber.
ЗанимањеCOLON Хортикултурно уредување на дворни површини
FB...http://www.facebook.com/gradinarskicentarpinars.skopje
ЛокацијаCOLON Staro-Skopje....Cair

Потпис

HORTIKULTURNO UREDUVANJE NA DVORNI POVRSINI
[ img ]
http://www.facebook.com/gradinarskicentarpinars.skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum