www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aпр 07, 2020 4:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dafe 

Присуство

Статистика

dafe
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Aвг 22, 2011 9:47 pm
Последно активенCOLON Сре Maр 11, 2020 3:43 pm
Вкупно мислењаCOLON 130
[0.07% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 44 Мислења / 33.85% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Морски риболов
[ 4 Мислења / 3.08% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum