www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 7:00 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - acemaksim 

Присуство

Статистика

acemaksim
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 4:38 pm
Последно активенCOLON Сре Aпр 07, 2021 4:08 pm
Вкупно мислењаCOLON 25
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[23 Мислења /92.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON sevte godinava angitis
[3 Мислења /12.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum