www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 23, 2020 12:50 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dragandrazo 

Присуство

Статистика

dragandrazo
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Aвг 31, 2011 11:10 pm
Последно активенCOLON Саб Aпр 08, 2017 12:09 pm
Вкупно мислењаCOLON 916
[0.46% од сите мислења / 0.30 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Направи сам + резервни делови за риболовна опрема
[ 333 Мислења / 36.35% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Како да направиш ВОБЛЕР - (Home Made)
[ 265 Мислења / 28.93% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 34

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum