www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 18, 2019 9:36 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - koki-baba 

Присуство

Статистика

koki-baba
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 14, 2013 2:13 am
Последно активенCOLON Саб Феб 02, 2019 2:33 am
Вкупно мислењаCOLON 52
[0.03% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 15 Мислења / 28.85% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[ 12 Мислења / 23.08% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 41
ЛокацијаCOLON Skopje-Makedonija

Потпис

BABA

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum