www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Oкт 17, 2021 11:11 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - jupi 

Присуство

Статистика

jupi
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Ное 01, 2010 6:28 pm
Последно активенCOLON Саб Oкт 24, 2015 7:04 pm
Вкупно мислењаCOLON 99
[0.05% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 36 Мислења / 36.36% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON BAIT Alarm (безжичен систем)
[ 8 Мислења / 8.08% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum