www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 07, 2020 11:51 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ricko 

Присуство

Статистика

ricko
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aпр 04, 2013 11:54 am
Последно активенCOLON Пет Дек 06, 2013 5:03 pm
Вкупно мислењаCOLON 39
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Вештачки мушички
[ 14 Мислења / 35.90% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушички - cakule
[ 5 Мислења / 12.82% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
YAHOOCOLON Испрати YIM порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 36
ИнтересиCOLON ribolov,skijanje,plivanje,gitara,kosarka,fudbal,edrenje,lizganje,enologija,solarna energija,kite surfing
ЗанимањеCOLON Magister po ekonomski nauki
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum