www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 8:13 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ribarottt 

Присуство

Статистика

ribarottt
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Ное 02, 2010 1:26 am
Последно активенCOLON Саб Сеп 02, 2017 11:03 pm
Вкупно мислењаCOLON 170
[0.09% од сите мислења /0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[85 Мислења /50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Glabocica
[6 Мислења /3.53% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 49
ЛокацијаCOLON н.ИЛИНДЕН

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum