www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 4:33 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Keltan 

Присуство

Статистика

Keltan
Ветеран
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
Последно активенCOLON Саб Сеп 22, 2018 12:15 am
Вкупно мислењаCOLON 6506
[3.30% од сите мислења /1.39 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum