www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 27, 2021 1:49 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - sanset 

Присуство

Статистика

sanset
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Oкт 08, 2011 8:05 pm
Последно активенCOLON Пон Jун 04, 2012 9:46 pm
Вкупно мислењаCOLON 29
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Направи сам + резервни делови за риболовна опрема
[ 10 Мислења / 34.48% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON izrabotka na tapi
[ 9 Мислења / 31.03% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum