www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Сеп 25, 2023 1:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - VladoMKD 

Присуство

Статистика

VladoMKD
RIP
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Ное 02, 2010 4:56 pm
Последно активенCOLON Пет Aпр 15, 2016 7:00 pm
Вкупно мислењаCOLON 2186
[1.11% од сите мислења /0.46 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[688 Мислења /31.47% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Како да направиш ВОБЛЕР - (Home Made)
[438 Мислења /20.04% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 57
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum