www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Oкт 01, 2020 8:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - baze 

Присуство

Статистика

baze
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Oкт 19, 2011 8:09 pm
Последно активенCOLON Нед Jун 02, 2019 8:57 am
Вкупно мислењаCOLON 324
[0.16% од сите мислења / 0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 113 Мислења / 34.88% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 25 Мислења / 7.72% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

ТАПА СИ Е ТАПА!!!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum