www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maј 29, 2023 8:49 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - afrim 

Присуство

Статистика

afrim
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Aпр 15, 2013 10:28 pm
Последно активенCOLON Сре Ное 19, 2014 9:54 pm
Вкупно мислењаCOLON 23
[0.01% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[13 Мислења /56.52% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОБОВЈАНИ
[7 Мислења /30.43% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 30

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum