www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 7:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - naki 

Присуство

Статистика

naki
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Ное 04, 2010 6:17 pm
Последно активенCOLON Пет Aвг 14, 2015 1:31 pm
Вкупно мислењаCOLON 116
[0.06% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[51 Мислења /43.97% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Брана за бојник
[7 Мислења /6.03% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40
ЗанимањеCOLON pecaros
ЛокацијаCOLON Gevgelija

Потпис

ako nema za mostot go ,,P A P A S " od crnecot[/i]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum