www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Дек 07, 2019 3:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - MIHALI 

Присуство

Статистика

MIHALI
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Aпр 22, 2013 9:39 pm
Последно активенCOLON Пет Дек 06, 2019 6:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 208
[0.11% од сите мислења / 0.09 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 45 Мислења / 21.63% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Спин Државен Куп 2015
[ 18 Мислења / 8.65% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 33
ЛокацијаCOLON SKOPJE

Потпис

Spinning forever !!!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum