www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 05, 2022 3:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kire 

Присуство

Статистика

kire
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
Последно активенCOLON Пон Феб 22, 2021 8:24 am
Вкупно мислењаCOLON 1681
[0.85% од сите мислења / 0.39 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 557 Мислења / 33.14% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 65 Мислења / 3.87% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 48
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum