www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 4:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kire 

Присуство

Статистика

kire
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
Последно активенCOLON Чет Ное 10, 2022 8:42 am
Вкупно мислењаCOLON 1681
[0.85% од сите мислења /0.34 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[557 Мислења /33.14% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[65 Мислења /3.87% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 50
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum