www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 6:31 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Dimitar 

Присуство

Статистика

Dimitar
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
Последно активенCOLON Чет Сеп 09, 2021 2:52 pm
Вкупно мислењаCOLON 2030
[1.03% од сите мислења /0.41 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[375 Мислења /18.47% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[87 Мислења /4.29% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40
ИнтересиCOLON Риболов,кафана,фудбал
ЗанимањеCOLON Менаџер за продажба
ЛокацијаCOLON Кочани

Потпис

When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum