www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aвг 19, 2019 2:32 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - charlie 

Присуство

Статистика

charlie
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 7:16 pm
Последно активенCOLON Саб Феб 02, 2019 8:47 pm
Вкупно мислењаCOLON 47
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 44 Мислења / 93.62% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КРАПСКА ЛИГА 2018
[ 12 Мислења / 25.53% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum