www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 8:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - charlie 

Присуство

Статистика

charlie
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 7:16 pm
Последно активенCOLON Вто Дек 15, 2020 1:32 am
Вкупно мислењаCOLON 47
[0.02% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[44 Мислења /93.62% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КРАПСКА ЛИГА 2018
[12 Мислења /25.53% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum