www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 05, 2022 2:01 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dragi klen 

Присуство

Статистика

dragi klen
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Ное 07, 2010 3:29 am
Последно активенCOLON Сре Jул 04, 2012 8:25 am
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Видови риби, мрестење и информации за рибите
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON СОМ НА КОЗЈАК............ ДА или НЕ и ЗОШТО ???
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum