www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dragi klen 

Присуство

Статистика

dragi klen
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Ное 07, 2010 3:29 am
Последно активенCOLON Сре Jул 04, 2012 8:25 am
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Видови риби, мрестење и информации за рибите
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON СОМ НА КОЗЈАК............ ДА или НЕ и ЗОШТО ???
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum