www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Oкт 01, 2020 11:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - leunovo 

Присуство

Статистика

leunovo
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maј 09, 2013 7:14 pm
Последно активенCOLON Пет Ное 08, 2019 3:54 pm
Вкупно мислењаCOLON 703
[0.36% од сите мислења / 0.26 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 115 Мислења / 16.36% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВСКО ЕЗЕРО
[ 106 Мислења / 15.08% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 42

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum