www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Дек 11, 2023 6:39 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - TheRush 

Присуство

Статистика

TheRush
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Ное 08, 2010 3:55 am
Последно активенCOLON Вто Ное 12, 2013 12:16 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 41
ЗанимањеCOLON Програмер
ЛокацијаCOLON Кратово, Штип, Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum