www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 27, 2023 5:35 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Zlatko 

Присуство

Статистика

Zlatko
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Ное 08, 2010 1:54 pm
Последно активенCOLON Саб Дек 18, 2021 10:09 am
Вкупно мислењаCOLON 98
[0.05% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[36 Мислења /36.73% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[14 Мислења /14.29% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 48
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum