www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maј 25, 2022 2:31 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Kremenadla 

Присуство

Статистика

Kremenadla
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Ное 09, 2010 2:10 pm
Последно активенCOLON Вто Феб 12, 2019 8:28 pm
Вкупно мислењаCOLON 441
[0.22% од сите мислења / 0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 107 Мислења / 24.26% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Кастинг
[ 23 Мислења / 5.22% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 35

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum