www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Дек 07, 2019 11:16 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - simonovski 

Присуство

Статистика

simonovski
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Maј 28, 2013 5:45 pm
Последно активенCOLON Пет Ное 15, 2013 5:10 pm
Вкупно мислењаCOLON 19
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мушичарски прибор
[ 8 Мислења / 42.11% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Риболов со директаш... ОПШТО
[ 5 Мислења / 26.32% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum