www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Јан 28, 2020 12:55 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - goran_ohrid 

Присуство

Статистика

goran_ohrid
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maј 29, 2013 8:04 pm
Последно активенCOLON Вто Јан 21, 2020 12:27 am
Вкупно мислењаCOLON 144
[0.07% од сите мислења / 0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 35 Мислења / 24.31% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Блинкер на Охридско Езеро
[ 13 Мислења / 9.03% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum