www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 8:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Fiksna 

Присуство

Статистика

Fiksna
Wannabe Модератор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 12, 2011 4:15 pm
Последно активенCOLON Сре Jул 24, 2019 2:58 pm
Вкупно мислењаCOLON 327
[0.17% од сите мислења / 0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 124 Мислења / 37.92% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[ 37 Мислења / 11.31% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

Независен кандидат за модератор

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum