www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:43 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - stx 

Присуство

Статистика

stx
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Ное 10, 2010 2:01 am
Последно активенCOLON Пон Jул 23, 2018 11:03 am
Вкупно мислењаCOLON 12
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[4 Мислења /33.33% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[2 Мислења /16.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum