www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 20, 2019 8:23 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 48 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Подвези за СОМ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Keltan

30

3547

Пет Дек 14, 2018 10:04 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ]

Poliz

236

13468

Чет Дек 13, 2018 11:04 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Македонска пастрмка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

Филип

147

10025

Чет Сеп 27, 2018 2:45 pm

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорачајте воблер за езерски клен и за речна пастрмка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

koletheman

20

2306

Пет Maј 04, 2018 8:08 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења sovet za klen

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

Млад Риболовец

86

6311

Чет Maј 03, 2018 7:15 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сом и некои негови карактеристики

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

21

2248

Нед Феб 25, 2018 2:22 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Штука

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

Danielbtmk

109

10820

Сре Сеп 13, 2017 9:30 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КЛЕН

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 15 16 17 18 19 ]

Dimitar

186

9433

Вто Jул 11, 2017 12:08 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СОМ на Бучка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ]

Crucial

233

8225

Чет Jун 22, 2017 8:45 am

srdbregalnica Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Клен - кога и на каков мамец да го ловиме

ljupce

0

700

Чет Јан 19, 2017 12:42 pm

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде по риба во летен период?

Bojan D.A.M

7

1042

Сре Jун 08, 2016 6:24 pm

Bojan D.A.M Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења blinkeri za recna pastrmka

Gjoke

8

1414

Сре Jун 08, 2016 11:41 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Смуѓ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

Boris

70

4949

Пет Maр 04, 2016 3:28 am

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Rapala igra

JaneMK

2

868

Пон Феб 15, 2016 3:42 pm

Marush Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kade da go barame somot

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Keltan

23

2316

Чет Oкт 08, 2015 10:43 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОМ-клуб над 10 кг

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kire

18

2395

Саб Aвг 01, 2015 9:13 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Jadici za som

srdbregalnica

1

676

Пет Jун 26, 2015 3:57 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Som na TIKEVESKO

Dosaden

4

981

Пет Jун 12, 2015 1:26 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на боја за мамците во зависност од видливоста во водата

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

emil.matoski

34

2671

Вто Јан 27, 2015 12:06 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Lov na stuka na ripce

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

dorosevski

29

2602

Нед Јан 04, 2015 12:23 am

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mamec som/klen

Piksi man

6

1093

Чет Дек 11, 2014 12:02 pm

VladoMKD Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ubavicata i zverot

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

kompir99

21

2255

Сре Ное 26, 2014 12:05 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spin druzenje Mavrovsko

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 61 62 63 64 65 ]

Илчо

644

16151

Пон Ное 10, 2014 12:58 pm

mala maca Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Слатководен Jigging

kokan

8

1031

Пет Oкт 17, 2014 1:08 pm

kokan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Гласање Дали сте за порибување на нашите води со неавтохтони риби?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 21 22 23 24 25 ]

коста

248

7342

Саб Jун 28, 2014 6:36 pm

motoflesh Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 48 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum