www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 20, 2024 11:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [49 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Турнир за риби грабливки

Gjoke

2

20917

Нед Феб 02, 2020 9:34 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подвези за СОМ

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Keltan

30

38583

Пет Дек 14, 2018 10:04 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Poliz

236

121504

Чет Дек 13, 2018 11:04 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Македонска пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

Филип

147

94221

Чет Сеп 27, 2018 2:45 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорачајте воблер за езерски клен и за речна пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

koletheman

20

21129

Пет Maј 04, 2018 8:08 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења sovet za klen

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Млад Риболовец

86

56040

Чет Maј 03, 2018 7:15 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сом и некои негови карактеристики

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

21

20616

Нед Феб 25, 2018 2:22 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Штука

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

Danielbtmk

109

68632

Сре Сеп 13, 2017 9:30 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КЛЕН

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1516171819 ]

Dimitar

186

89418

Вто Jул 11, 2017 12:08 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СОМ на Бучка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Crucial

233

100201

Чет Jун 22, 2017 8:45 am

srdbregalnicaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Клен - кога и на каков мамец да го ловиме

ljupce

0

5618

Чет Јан 19, 2017 12:42 pm

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде по риба во летен период?

Bojan D.A.M

7

8687

Сре Jун 08, 2016 6:24 pm

Bojan D.A.MВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења blinkeri za recna pastrmka

Gjoke

8

10341

Сре Jун 08, 2016 11:41 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Смуѓ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Boris

70

48563

Пет Maр 04, 2016 3:28 am

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Rapala igra

JaneMK

2

6868

Пон Феб 15, 2016 3:42 pm

MarushВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kade da go barame somot

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Keltan

23

20178

Чет Oкт 08, 2015 10:43 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОМ-клуб над 10 кг

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kire

18

16947

Саб Aвг 01, 2015 9:13 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Jadici za som

srdbregalnica

1

5679

Пет Jун 26, 2015 3:57 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Som na TIKEVESKO

Dosaden

4

7215

Пет Jун 12, 2015 1:26 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на боја за мамците во зависност од видливоста во водата

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

emil.matoski

34

26760

Вто Јан 27, 2015 12:06 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Lov na stuka na ripce

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

dorosevski

29

23585

Нед Јан 04, 2015 12:23 am

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mamec som/klen

Piksi man

6

8908

Чет Дек 11, 2014 12:02 pm

VladoMKDВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ubavicata i zverot

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

kompir99

21

20662

Сре Ное 26, 2014 12:05 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spin druzenje Mavrovsko

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS6162636465 ]

Илчо

644

179403

Пон Ное 10, 2014 12:58 pm

mala macaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Слатководен Jigging

kokan

8

10414

Пет Oкт 17, 2014 1:08 pm

kokanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [49 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 7 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum