www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Jул 12, 2020 4:11 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 49 теми ]  Оди на страна « 1 2
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Гласање Дали сте за порибување на нашите води со неавтохтони риби?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 21 22 23 24 25 ]

коста

248

11320

Саб Jун 28, 2014 6:36 pm

motoflesh Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Риболов на костреж

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 12 13 14 15 16 ]

Poliz

159

9542

Пон Aпр 28, 2014 7:37 pm

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ZELEZA I RAZNI VOBLERI ZA LOV NA STUKA

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso_pepe

14

1563

Пет Феб 14, 2014 7:05 pm

vladimir Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подводни видеа за сом

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

risteto

35

2136

Пон Дек 02, 2013 5:47 am

SantaFe Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења dokazani vobleri/spineri za lov na pastrmka/klen/stuka

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Boki

17

1542

Саб Oкт 19, 2013 12:17 am

Boki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења OHRIDSKA BELJVICA

akiribar

4

901

Сре Jул 17, 2013 10:47 am

igork Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Без-отпорен систем за Костреж

Илчо

5

953

Пон Maј 13, 2013 6:03 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења совет

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

aceribar

12

1563

Пон Aпр 15, 2013 10:07 pm

aceribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прихрана за риби предатори

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Илчо

19

1315

Чет Феб 28, 2013 8:44 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Боила како мамец за клен

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

limun75

15

1331

Чет Феб 28, 2013 10:30 am

Млад Риболовец Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Болест кај кострежот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Poliz

31

1900

Сре Феб 27, 2013 11:56 am

zmija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сом на пилешки гради, ферментирани..

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Stefan

15

1011

Пет Дек 14, 2012 5:21 pm

Stefan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЈАГУЛА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Bobi_Brada

24

1116

Вто Ное 20, 2012 1:21 pm

Предраг Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Boili i Peleti za Som

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

risteto

22

746

Саб Jун 02, 2012 11:00 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења 5 луѓе-700 пастрмки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Poliz

35

1423

Пон Maј 28, 2012 7:56 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сом & умрениот крап

Cano

3

713

Сре Феб 15, 2012 9:33 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења brz pomosh za klen :))

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Piksi man

22

1692

Пет Феб 10, 2012 9:21 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на Клен на џигер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

limun75

33

2010

Вто Феб 07, 2012 10:54 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Штука во Водоча

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Poliz

33

2054

Пон Јан 02, 2012 4:33 pm

ico baits Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате som bez opas

NATURALE

5

806

Вто Дек 13, 2011 1:27 am

Poliz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења stuka jade pastrmka

saso

8

784

Пет Дек 09, 2011 10:01 pm

dmozzart Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОВЕТ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

caov

10

1020

Сре Ное 16, 2011 9:14 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења KOZJAK VTORNIKOT

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Krki

18

1307

Сре Oкт 26, 2011 1:14 am

dmozzart Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Bucov !

Баџо

2

574

Саб Aпр 30, 2011 12:22 pm

Баџо Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 49 теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum