www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Aпр 09, 2020 8:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 47 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Екологија - колку ни се чисти реките и езерата

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Филип

21

2658

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологијата во соседните земји

Филип

1

749

Чет Aвг 31, 2017 11:26 am

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ekoloska akcija na Kozjak

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kircask

16

1725

Чет Maр 02, 2017 6:43 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти dali konecno ke se najde koncesioner na rekata babuna

piranha87

9

1096

Пет Феб 24, 2017 1:20 am

Vardarski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Екологија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

kompir99

61

4803

Чет Феб 23, 2017 2:33 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЧИСТЕЊЕ - ПОСЛЕ РИБОЛОВ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Poliz

24

2417

Чет Maр 24, 2016 3:32 am

nikolovskibt Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Општо за репроцентри, мрестилишта, порибувања и сл.

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Jovan Bojcovski

33

2545

Сре Ное 04, 2015 3:21 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЈАС САКАМ ДА ПРЕЖИВЕАМ, А ВИЕ?

marks

4

828

Сре Aпр 01, 2015 5:06 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Водни скали за рибите

Lepi

7

1046

Пон Ное 10, 2014 9:49 am

гоце Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Корморани

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

tapa

44

2896

Пон Oкт 27, 2014 6:03 pm

bojnoksom Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Список на загадени реки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

11

1302

Пон Oкт 06, 2014 7:46 am

гоце Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења УНИШТУВАЊЕ НА ПРИРОДНО МРЕСТИЛИШТЕ ВО 21 ВЕK

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

гоце

113

5754

Пет Сеп 12, 2014 8:30 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на рибите во Тополка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

VladoMKD

10

1116

Чет Jун 05, 2014 4:41 pm

zoran-usi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на риби во реката Темница

spiro_jas

1

526

Чет Maј 08, 2014 2:27 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на река Брегалница

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Poliz

26

2231

Пет Maј 02, 2014 11:06 am

Stole Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Dobri poucni videa

kokan

0

469

Пет Aпр 25, 2014 11:41 am

kokan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на риби во реката Кумановка

VladoMKD

8

845

Пет Aпр 04, 2014 6:11 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадеме риба која се храни со отпад и ѓубре

spiro_jas

7

828

Вто Јан 14, 2014 10:09 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прва Македонска мерна единица во SI-системот

ilija

9

836

Пон Јан 13, 2014 3:42 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења odlicna rabota

JaneMK

1

545

Саб Јан 11, 2014 9:46 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења еколошка катастрофа на акумулацијата Липа

JaneMK

5

903

Сре Ное 13, 2013 5:35 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рекреативна зона „Слатино“

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

RadovanOhrid

25

2425

Чет Jул 18, 2013 12:41 pm

Lepi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ekoloska katastrofa na Globocicko ezero

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Drim

14

1481

Чет Jул 04, 2013 5:05 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ekoloska akcija na velesko ezero...... babuna 2013

ico baits

1

661

Вто Maј 14, 2013 10:10 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РАДИКА-Што ке се случи по изградба на брана-БОШКОВ МОСТ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

NATURALE

16

1672

Саб Maј 11, 2013 11:45 am

Tvrdko Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 47 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum