www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maр 30, 2023 10:06 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [29 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Чудни и Ретки Риби во Македонија

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

25

22935

Нед Jун 30, 2019 12:10 am

StefanDimitrovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови на ..ЈАДИЦИ..и нивна намена.

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

okiribar

13

13468

Саб Ное 10, 2018 2:47 am

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЦРВЕНОПЕРКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

pirati

72

42473

Саб Aвг 18, 2018 6:52 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења како ја одредувате длабочината на местото каде што ловите?

blagojkk

1

5138

Пет Aвг 17, 2018 11:08 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совети за почетник

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

blagojkk

20

16649

Пон Jул 16, 2018 8:49 am

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Балканска црна мрена

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Rade

28

19436

Сре Maј 09, 2018 10:08 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПИСА

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

26

17822

Саб Maј 05, 2018 12:52 pm

Oliver^Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовов со дубинка на големо растојание-Wind Surf на Охрид

koletheman

8

7364

Пет Дек 01, 2017 2:06 pm

nenadВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КАРАС

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1213141516 ]

daniel_manol

151

64609

Саб Jун 03, 2017 6:36 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АМУР......НАЧИНИ НА ЛОВЕЊЕ....

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

ico baits

63

34145

Саб Oкт 29, 2016 1:55 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ribolov na Kozjak 04.09.2016

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Bojan D.A.M

17

11949

Пет Сеп 09, 2016 10:30 pm

Bojan D.A.MВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПОПАДИКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

spiro_jas

103

45249

Пон Aвг 08, 2016 4:45 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрена и начини на ловење

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Илчо

43

23367

Пет Jул 10, 2015 9:02 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења CRALUSSO - katalog na plivki

saso

1

3920

Пет Jун 05, 2015 7:12 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Vagler

Dosaden

1

4069

Нед Maј 17, 2015 8:28 am

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Што е подобро за лов на Караш

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Dosaden

21

13822

Пон Maј 11, 2015 2:06 pm

dobre2000Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СКОБАЛ (Бојник, Скобуст)

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Boris

58

33030

Пет Јан 16, 2015 4:36 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Системи и начини за ловење скобал

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Илчо

59

31200

Пет Сеп 26, 2014 5:40 pm

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Брана за бојник

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Poliz

55

31986

Саб Сеп 20, 2014 7:03 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПЛАШИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

spiro_jas

19

12341

Вто Maј 13, 2014 12:51 pm

DeksaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Караш

Илчо

0

4088

Чет Сеп 26, 2013 1:32 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГРУНЕЦ

akiribar

3

5032

Пон Aпр 08, 2013 10:50 am

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ДЕВЕРИКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

spiro_jas

30

18108

Пет Ное 23, 2012 4:33 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mrena na Vardar

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

acemaksim

56

32486

Пон Ное 05, 2012 10:35 pm

DanielВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Lov na Mrena (zastavica)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kompir99

19

12491

Вто Сеп 25, 2012 9:04 pm

jovicazmajВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [29 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum