www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 19, 2022 11:59 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 38 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Атачменти mashinka(orsha) za rechen ribolov

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

akiribar

136

42053

Вто Сеп 19, 2017 6:19 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти shimano stella 30000

JaneMK

4

4058

Пон Дек 12, 2016 10:36 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МАШИНКИ ОПШТО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

filip030682

113

33292

Пет Дек 09, 2016 9:37 am

AleksandarTrta Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa BG model 2016

CTS-klen

3

3420

Чет Ное 17, 2016 10:45 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења MASINKA ZA MORSKI RIBOLOV

Zoki rib.prikazni

2

3131

Вто Oкт 25, 2016 7:46 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сервис и oдржувaње нa мaшинкa(oршa)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

limun75

15

7493

Пет Jун 24, 2016 6:52 am

гоце Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дилема за машинка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

ribarce

33

13234

Вто Дек 22, 2015 4:39 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Prasanje za pouskusnite

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

belosija

13

6627

Пон Дек 07, 2015 11:48 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

vasil

6

4090

Пон Јан 12, 2015 12:53 pm

kompir99 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подмачкување на машинка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

Филип

160

36530

Пон Јан 05, 2015 11:25 am

caparius Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења DAM Quick 550

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Keltan

28

10352

Саб Јан 03, 2015 3:32 pm

SantaFe Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Животен век

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Илчо

12

5745

Пет Дек 05, 2014 5:43 pm

martinMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења abu garcia cardinal 300fd

akiribar

6

3893

Пет Ное 14, 2014 7:25 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano STRADIC FJ - 2500

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

ILJO

62

20482

Чет Ное 06, 2014 6:42 pm

kompir99 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Каква машинка имате !?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

Crucial

81

25316

Саб Aвг 16, 2014 4:14 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa Certate 2500R

CTS-klen

6

3745

Сре Maр 12, 2014 12:31 am

$DARE$ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano -STRADIC-CI 4..4000 F

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

okiribar

14

5601

Сре Феб 26, 2014 9:07 am

okiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Quick Finessa QF718

velkovk

0

2116

Пон Феб 17, 2014 12:59 pm

velkovk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Vintage masinki

saso

4

2793

Саб Феб 01, 2014 7:48 pm

caparius Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења STO VI E NAJBITNO KAJ MASINKATA ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Zoki rib.prikazni

37

10338

Пон Јан 20, 2014 12:33 pm

Gonny Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ocena za masinkite

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Zoki rib.prikazni

15

5433

Саб Јан 18, 2014 8:46 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano 1000 Exage....info?

Dzeko

3

2626

Вто Oкт 01, 2013 9:00 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Проблем со машинката

sinooksk

6

3233

Вто Jун 04, 2013 5:59 pm

sinooksk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења RYOBI APPLAUSE

kompir99

2

2529

Саб Jун 01, 2013 9:34 pm

okiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano Sustain FG

Digitech

8

3897

Пет Maр 01, 2013 9:23 am

Digitech Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 38 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum