www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 10:45 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 17 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Место за пробување за (ставање на видеа и слики)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

Boris

161

15614

Сре Јан 30, 2019 3:16 am

vcv Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења NAJLESNO DA POSTAVISH SLIKA NA FORUM

akiribar

6

1676

Вто Aпр 04, 2017 9:29 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Проблем со брзината на форумот

Oliver^

7

1643

Пон Јан 23, 2017 1:41 pm

Филип Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти Упатство за качување слики директно на форум

Spaiva

1

1122

Чет Сеп 15, 2016 8:23 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам ФОТОГРАФИЈА во текст што го пишувам ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Boris

28

5408

Чет Maр 03, 2016 1:35 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nemozam da prakjam LP

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ilija

21

3560

Пон Феб 01, 2016 12:20 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Prodazba na mrezi...

nikolovskibt

0

1046

Нед Јан 31, 2016 3:59 am

nikolovskibt Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Уништување на езеро Мантово

dameare

4

1543

Саб Сеп 05, 2015 10:38 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КАКО ДА ПОСТАВАМ РЕПОРТАЖА

GRUPA NA MODERATORI

0

1009

Сре Сеп 25, 2013 11:16 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам ВИДЕО во текст што го пишувам ?

Boris

7

1994

Чет Maр 14, 2013 11:44 pm

Kristijan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам слика на мојот профол?

fiko

2

1183

Нед Феб 17, 2013 2:34 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Полно ми е сандачето со приватни пораки

Филип

2

1075

Пон Ное 05, 2012 4:01 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кирилица

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

vasil

87

7013

Вто Сеп 25, 2012 11:16 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да пишувам коментари на форумов ?

Boris

1

996

Вто Јан 24, 2012 1:33 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да почнам да пишувам на кирилица ?

Boris

1

856

Вто Јан 24, 2012 12:50 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Гласање Поставување анкета

Admin

0

1222

Сре Дек 28, 2011 5:42 pm

Admin Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Форумски потписи

howitz

8

1435

Пет Jун 24, 2011 11:03 am

howitz Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 17 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum