www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 1:11 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [18 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Пуштени штуки во македонски езера

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

erlik

20

19116

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Штука

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

saso

49

28947

Нед Дек 30, 2018 10:17 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Штука - подводни снимки

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

17

12332

Чет Дек 13, 2018 12:24 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Спинер-баит

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Илчо

25

15374

Вто Oкт 16, 2018 8:50 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Штуки во Струмица

erlik

9

7080

Вто Maј 12, 2015 1:45 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Stuki vo grcija Limchori !!!!

erlik

0

3691

Пет Maј 08, 2015 11:54 am

erlikВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорачани воблери за штука

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

SantaFe

40

21988

Вто Aпр 14, 2015 3:19 pm

DUKACВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вистински риболов на ..ШТУКА..

okiribar

8

6669

Пет Aвг 08, 2014 10:09 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења STUKA 2014

s.vuk.

1

3914

Пон Aпр 21, 2014 9:16 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дали сте знаеле дека :

saso

7

6365

Саб Дек 28, 2013 12:01 am

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења kerkini

ribariste

1

4001

Пет Дек 06, 2013 7:04 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Туланата крај Битола

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

galic

10

8634

Чет Ное 21, 2013 9:31 pm

SantaFeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ШТУКА 2012

Poliz

6

6101

Пон Ное 11, 2013 9:40 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сајла и кевлар

Илчо

3

4460

Нед Дек 09, 2012 6:28 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Штука за почетници

saso

1

4167

Пон Ное 26, 2012 6:31 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мала иновативност

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Илчо

30

15659

Сре Oкт 17, 2012 7:51 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Активност на студено време-штука

Poliz

4

4561

Саб Дек 10, 2011 10:06 pm

howitzВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Stuka na Sebile poper

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

10

6829

Сре Дек 07, 2011 10:38 pm

kireВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [18 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum