www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 4:08 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Мушичарење општо, техники и натпревари

МодераториCOLONemil.matoski, cakule

56

2251

Re: Државна мушичарска лига 20

Пон Maј 20, 2019 10:44 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски терени

МодераториCOLONemil.matoski, cakule

15

468

Re: Треска

Саб Дек 29, 2018 1:53 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски прибор

МодераториCOLONemil.matoski, cakule

40

794

Re: Мушичкарски стап

Пет Ное 03, 2017 12:58 pm

bubeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вештачки мушички

МодераториCOLONemil.matoski, cakule

39

1683

Re: Мини мушичарска секција

Пон Сеп 16, 2019 9:38 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови риби кои се мушичарат

МодераториCOLONemil.matoski, cakule

12

270

Re: Слики од мушичарски улови

Саб Јан 27, 2018 7:27 pm

ФилипВиди го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum