www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 18, 2019 9:04 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 15 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Треска

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

fejzulla

39

3344

Саб Дек 29, 2018 1:53 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски ревир

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

Atanasovski

70

3394

Пон Oкт 30, 2017 3:06 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река Радика

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

18

1689

Пон Jун 19, 2017 11:15 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Планински реки за мушичарење

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Филип

25

1856

Пон Oкт 10, 2016 11:43 am

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски терени во Нов Зеланд

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

17

1201

Чет Феб 19, 2015 3:09 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Мушичкарење на Треска-Матка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

sasokone

112

4351

Нед Aвг 24, 2014 2:40 pm

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичкарење на Треска - Македонски Брод

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ilija

27

1901

Пет Jул 18, 2014 11:13 am

cakule Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на море

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Atanasovski

14

1573

Саб Jун 07, 2014 1:16 am

Atanasovski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река Лаган

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Atanasovski

36

1708

Саб Maј 11, 2013 5:45 pm

okiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Раѓање на една река

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

12

970

Саб Ное 24, 2012 1:47 am

ilija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Свет који нестаје - Кадина река

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

12

822

Нед Jул 29, 2012 11:18 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fly fishing недела

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ilija

29

1526

Вто Jул 17, 2012 7:17 pm

Dragan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичкарење на езера

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

nemagreska

19

1192

Пон Maр 26, 2012 6:59 pm

jordan1223 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Бабуна

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

19

1033

Саб Јан 14, 2012 12:32 am

ilija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на бари и канали

marjan

4

509

Пон Дек 19, 2011 9:53 pm

marjan Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 15 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum