www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maр 03, 2024 4:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [15 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Треска

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

fejzulla

39

40911

Саб Дек 29, 2018 1:53 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски ревир

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Atanasovski

70

38306

Пон Oкт 30, 2017 3:06 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река Радика

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

18

13228

Пон Jун 19, 2017 11:15 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Планински реки за мушичарење

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Филип

25

16243

Пон Oкт 10, 2016 11:43 am

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски терени во Нов Зеланд

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

17

12014

Чет Феб 19, 2015 3:09 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Мушичкарење на Треска-Матка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

sasokone

112

49710

Нед Aвг 24, 2014 2:40 pm

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичкарење на Треска - Македонски Брод

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

ilija

27

17452

Пет Jул 18, 2014 11:13 am

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на море

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Atanasovski

14

11386

Саб Jун 07, 2014 1:16 am

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река Лаган

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Atanasovski

36

20093

Саб Maј 11, 2013 5:45 pm

okiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Раѓање на една река

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

12

9544

Саб Ное 24, 2012 1:47 am

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Свет који нестаје - Кадина река

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

12

8687

Нед Jул 29, 2012 11:18 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fly fishing недела

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

ilija

29

14753

Вто Jул 17, 2012 7:17 pm

DraganВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичкарење на езера

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

nemagreska

19

10074

Пон Maр 26, 2012 6:59 pm

jordan1223Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Бабуна

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

19

9555

Саб Јан 14, 2012 12:32 am

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на бари и канали

marjan

4

4189

Пон Дек 19, 2011 9:53 pm

marjanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [15 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum