www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Aвг 18, 2019 11:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 14 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Скрипта за полагање на испит за управување со пловен објект

Филип

0

534

Сре Jул 31, 2013 9:18 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Iskustvo so sonari

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

filip030682

37

3613

Вто Maј 02, 2017 12:36 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Pumpi za gumenjaci

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

24

1824

Пон Aпр 10, 2017 10:05 am

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sigurnost vo prv plan

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

vasil

19

1571

Саб Maр 25, 2017 9:31 pm

saso Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Tomos 4s penta

bubo skopje

3

717

Пон Јан 30, 2017 10:58 pm

bubo skopje Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Penta - TOMOS

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

makedonium

17

1500

Пон Сеп 12, 2016 4:48 pm

kompir99 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Бомбина и кондезатор за Томос 4

baze

5

693

Саб Jун 25, 2016 10:59 pm

joco Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Со каков чамец ловиме

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

Poliz

169

7620

Вто Феб 23, 2016 6:01 pm

MIHALI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Trolling motori + ostanati motori za camec

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

Crucial

71

4100

Чет Дек 24, 2015 2:11 pm

Gonny Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења legalizacija na camci i motori

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

tapa

90

3812

Сре Ное 18, 2015 9:42 am

Gonny Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пренесување на чамец и мотор преку граница

sinooksk

6

729

Пон Jул 21, 2014 7:54 pm

sinooksk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Trolling или влечење

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

Poliz

144

5413

Саб Maр 22, 2014 9:39 am

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Koi svekici za penta Tomos?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

CTS-klen

19

1424

Вто Maр 19, 2013 9:01 am

martinMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Eлан т310 и т300

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

AntonioVe

46

2805

Пет Maј 25, 2012 11:12 am

GORANMILO Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 14 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum